J van Delden oljemålning

146131

van DELDEN, J. (Holland 1910/20-tal): Hamnvy, signerad J. v. Delden, olja på duk, 59x98 cm

Smärre färgbortfall, ram med mindres skador

Konst, Måleri

J van Delden  oljemålning

Budhistorik (12 bud)
418716
6 000
418714
5 800
418711
5 600
418710
5 000
418705
4 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.