Oljemålning Gripsholms slott

146128

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Gripsholms slott, olja på duk, 65x89 cm

Dukskador, krackeleringar

Konst, Måleri

Oljemålning Gripsholms slott
Budhistorik (16 bud)
417937
417964
1 400
417937
1 300
417789
417916

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.