Bertil Widbrandt oljemålning

146125

WIDBRANT, Bertil (född 1914): Änder vid insjö, signerad Bertil Widbrant , olja på pannå, 31x61 cm

Konst, Måleri

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

418282
2012-09-08 15:46:49

2012-09-08 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.