Sven X-et Erixon färglitografi

146124

ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Komposition, signerad och numrerad S. Erixon 171/260, färglitografi, 39x46 cm

Budhistorik (16 bud)
411400
418465
411400
950
418462
900
411400
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.