Resväskor Gucci

146109

RESVÄSKOR, 2 st, Gucci, Italy, blåvitt logomönster med blå skinndetaljer, 43x66 resp. 40x56 cm

Skador, slitage, fläckar

Fashion

Resväskor Gucci

Budhistorik (15 bud)
417555
417552
950
417550
900
417544
850
417534

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.