Max Papart etsning

146106

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): "The american taxi", signerad Max Papart, EA, 1/6, carborundrumetsning, 75x78 cm

Max Papart etsning
Budhistorik (13 bud)
419298
419151
419150
2 800
419045
2 600
418420
1 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.