Etsning Salvador Dali L´espoir

146100

DALI, Salvador (1904-1989): "L'espoir", 1978, signerad Dali, 39/250, etsning, 26x20,8 cm
LITTERATUR: Michler/ Löpsinger 932

Budhistorik (2 bud)

411935
411168

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.