Einar Kohlmann oljemålning

146095

KOHLMANN, Einar (1888-1968): Rödräv i björkskog, signerad och daterad Einar Kohlmann 1951, olja på duk, 65x92 cm

Konst, Måleri

Einar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (6 bud)
418624
3 400
418622
3 200
418602
411880
411879
1 700

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.