Sixten Lundbohm akvarell

146079

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonner, monogramsignerad, akvarell, 13x20 cm

Med dediaktion på passpartout

Konst, Måleri

Sixten Lundbohm akvarell

Budhistorik (26 bud)
418607
3 800
418595
3 600
418595
3 400
418604
3 200
418595
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.