Bertil Wahlberg olja

146068

WAHLBERG, Bertil (född 1923): Parismotiv, olja på pannå, signerad Wahlberg, 81,5x65 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg olja

Budhistorik (38 bud)
418600
4 200
418596
418593
3 800
418590
3 600
418585
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.