Spegel guldförgylld

146063

SPEGEL, guldförgylld, krön med duvor, 1800-tal, 88x73 cm

Skador

Speglar

Spegel guldförgylld
Budhistorik (23 bud)
418489
3 800
418488
3 600
418487
3 400
418486
3 200
418481

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.