Sten Eklund färgetsning

146054

EKLUND, Sten (1942-2009): Nr 9 ur "Kullahusets hemlighet", signerad SE, färgetsning, 76/150, 14x18 cm

Konst

Sten Eklund färgetsning

Budhistorik (25 bud)
441476
5 200
441474
5 000
441473
4 800
441470
4 600
441467
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.