Lennart Jirlow litografi

146045

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Konstnären vid staffliet", färglitografi, signerad L.Jirlow, 297/380, 48x55 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (6 bud)
418384
416518
416347
412288
750
412039
500

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.