Lennart Jirlow litografi

146041

JIRLOW, Lennart (född 1936): Bonjour Madame, bonjour monsieur, signerad L. Jirlow 105/310, färglitografi, 38x46 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (11 bud)
418256
418202
3 800
417778
3 600
418201
3 600
417778
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.