Ulrica Hydman Vallien färglitografi

146037

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Komposition med man, signerad Ulrica HV 177/320, färglitografi, 55x40 cm

Budhistorik (5 bud)
417257
450
416514
417256
416514
414248

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.