Oskar Bergman oljemålning

146035

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Gård, signerad och daterad Oskar Bergman 1935, olja på duk, 41x58 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
418193
417995
418117
417995
1 800
418116
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.