Oidentifierad konstnär oljemålning

146030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Borg vid sjöstrand, signerad och daterad A. Römhildt 1906, olja på duk, 58x70 cm

Konst, Måleri

Budhistorik

2012-09-08 kl 16:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.