Soffa Glostrup

146027

SOFFA, Danmark, märkt Glostrup möbelfabrik, grön skinnklädsel, längd 190 cm

Skador och slitage

Soffa Glostrup

Budhistorik (20 bud)
418315
418337
418315
418332
418315
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.