Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

146009

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Autumn game No 4", signerad Reuterswärd, olja på duk, 27x22 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (30 bud)
417473
7 600
417467
7 400
417465
7 200
417456
7 000
417449
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.