Bord empirestil

146002

BORD, empirestil, 1800-tal, betsad mahogny, lister beslag och fothylsor i mässing, höjd 76, diameter 80 cm

Fanérskador

Bord empirestil

Budhistorik

2012-09-07 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.