Spelbord

145996

SPELBORD nyrokoko, höjd 79, 90x45 cm

Skador, lagningar

Spelbord

Budhistorik (2 bud)

416745
416489

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.