Lars Lerin akvarell

145959

LERIN, Lars (född 1954): Diptyk, gårdsmotiv med personlig text, signerad Lars, akvarell, bladmått 12,5x29 cm

Konst, Måleri

Lars Lerin akvarell
Budhistorik (19 bud)
416944
6 600
416949
6 400
416944
6 200
416945
6 000
416944
5 400

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.