Ivar Morsing oljemålning

145954

MORSING, Ivar (1919-2009): "Generalens övningar", signerad och daterad I Morsing -67, olja på pannå, 13,5x17 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning
Budhistorik (4 bud)

416700
416130
414519
414283

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.