Lars Lerin akvarell

145953

LERIN, Lars (född 1954): Fjällandskap, osignerad, akvarell, 10x12 cm
Proveniens: Förvärvad direkt av konstnären

Konst, Måleri

Lars Lerin akvarell
Budhistorik (6 bud)
417323
5 000
417321
4 800
417319
417315
3 400
417305
2 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.