Erik Höglund färglitografier

145950

HÖGLUND, Erik (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, 31x23 cm vardera

Erik Höglund färglitografier

Budhistorik (15 bud)
416118
414704
416117
414704
950
414897
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.