Sobieszczanski oljemålning

145949

SOBIESZCZANSKI, A (samtida): Komposition, signerad a tergo, olja på duk, 131x100 cm

Färgbortfall och repor.

Konst

Sobieszczanski oljemålning

Budhistorik (12 bud)
418247
1 800
418251
1 700
418247
1 600
418249
418247
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 700

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.