Jan Dahlgren färglitografi

145940

DAHLGREN, Jan (Född 1954): "Hoppet", signerad Jan Dahlgren, 16/220, färglitografi, 32x24 cm

Jan Dahlgren färglitografi

Budhistorik

2012-09-07 kl 18:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.