Erland Cullberg oljemålning

145933

CULLBERG, Erland (född 1931-2011): ""Flickan och ..", signerad E. Cullberg, olja på duk, 136x116 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
417227
11 000
413879
10 500
417226
10 500
413879
10 000
417225
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.