Erland Cullberg oljemålning

145931

CULLBERG, Erland (född 1931-2011): "Självporträtt", signerad E. Cullberg, olja på pannå, 54x45 cm

Konst

Erland Cullberg oljemålning
Budhistorik (13 bud)
417100
3 800
416819
3 600
415805
3 400
415757
3 200
415637

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.