Jockum Nordström litografi

145926

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963):"Vart tog dom vägen", signerad Jockum, 02, E.A., färglitografi, 46x58 cm

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (8 bud)
417211
4 400
417070
4 200
410850
410849
3 600
410848
2 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.