Esaias Thorén litografi

145922

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -88, 10/50, färglitografi, 17,5x25 cm

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (15 bud)
416385
416142
416382
416142
950
416381
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.