Bengt H Malmqvist gelatinsilverfotografi

145916

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Count Basie, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1954, numrering a tergo 2/10, gelatinsilverfotografi, 35x29 cm

Konst, Fotografi

Budhistorik (15 bud)
414841
1 400
414835
1 300
414840
414835
408196

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.