Edelmann färglitografi

145895

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Paperobject with a transparent", signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, 3/175, 45x62 cm

Edelmann färglitografi
Budhistorik (6 bud)
416242
700
417082
700
416242
650
416513
600
416242

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.