Reuterswärd färglitografi

145891

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "6-9", signerad och numrerad 24/25, bladstorlek 37x47 cm

Reuterswärd färglitografi
Budhistorik (9 bud)
417951
650
416915
600
411109
550
416914
550
411109
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.