Reuterswärd färglitografi

145890

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "L-M", signerad och numreradf 15/25, färglitografi, bladstorlek 38x48 cm

Reuterswärd färglitografi
Budhistorik (14 bud)
417095
850
416916
417094
416916
750
417093
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.