Reuterswärd färglitografi

145887

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "OP-Q", signerad och numrerad 14/25, färglitografi, 31x26 cm

Reuterswärd färglitografi
Budhistorik (3 bud)

416596
416165
414731

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.