Spelbord England

145864

SPELBORD, England, 1800-tal, mahogny, höjd 77,5, diameter 111 cm

Bordskivan ngt blekt, skador, renoverat, kompletterat

Spelbord England

Budhistorik (3 bud)

418100
550
418088
500
418087

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.