Bord 1800-tal

145863

BORD, på pelarfot, 1800-tal, mahogny, höjd 75, 92x51,5 cm

Renoverat, kompletterat, smärre fanérskador

Bord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
418084
417589
417588
950
417587
750
417586
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.