Reseschatull England

145857

RESESCHATULL, mahogny, England, 1800-tal, medföljande inredning, höjd 19, 46x25 cm, nyckel finns

Slitage och skador

Diverse

Reseschatull England

Budhistorik (8 bud)
416938
416937
416086
414175
414174
950

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.