Spegel

145837

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, höjd 185x91 cm

Smärre skador

Speglar

Spegel

Budhistorik (32 bud)
414213
7 200
414209
7 000
414212
6 800
414209
6 600
414185
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.