Zwiller, oljemålning

145836

ZWILLER, Marie Augustin (Frankrike 1850-1939): Interiör med par, signerad A Zwiller, olja på duk, 72x58 cm

Konst, Måleri

Zwiller, oljemålning

Budhistorik (6 bud)
417005
7 000
416629
416120
416055
416054
950

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.