Pierre Zoetterman fotografi

145832

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Tulpan", signerad och numrerad P Zoetterman 2/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 43x39 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm

Konst, Fotografi

Pierre Zoetterman fotografi

Budhistorik (5 bud)
414527
1 400
414249
1 300
414215
412998
407499

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.