Enrico Baj serigrafi

145801

BAJ, Enrico (1924-2003): "Double cravate" signerad och numrerad baj 24/100, färgserigrafi, 70x50 cm

Konst

Enrico Baj serigrafi

Budhistorik (4 bud)

424198
450
422930
415852
415804

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.