Astri Bergman-Taube reliefer

145795

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Änglamark", 3 st, gips, signerade och numrerade 1213, 20x40 cm vardera, originalaskar medföljer

Konst

Astri Bergman-Taube reliefer

Budhistorik (16 bud)
415341
3 600
415120
3 400
415120
3 200
415340
415120
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.