Max Knutsen litografier

145787

KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kronprinsessan Viktoria samt Prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen, numrerade 57/275 resp 52/230, litografier, bladmått 29x43 cm

Max Knutsen litografier
Budhistorik (5 bud)
416810
500
409320
450
409320
414921
409320

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.