Barbro Bäckström Piura-barnahänder

145786

BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): Piura - barnahänder,
signerad och daterad BB -78, provtryck, formad plåt, 24x28,5 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (3 bud)

413991
4 400
409803
4 200
408234

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.