Marcel van Zuylen Strüwer litografi

145781

STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain II", signerad Marcel, PP, färglitografi, 68x48 cm

Budhistorik (8 bud)
419278
600
419246
550
419217
500
418962
450
416166

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.