Erik H Olson litografi

145775

OLSON, Eric H (1909-1995): Komposition, signerad Eric H. Olson, 64/100, färglitografi, 49x55 cm

Erik H Olson litografi
Budhistorik (6 bud)
418012
550
418003
500
416989
450
415588
416986

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.