Lars Fuhre litografi

145762

FUHRE, Lars (samtida): "This is false", signerad och numrerad Lars Fuhre 6/50, litografi, bladstorlek 70x49,5 cm

Lars Fuhre litografi
Budhistorik (5 bud)
411107
500
410852
450
410147
409592
409317

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.