Wladimir Magidey oljemålning

145739

MAGIDEY, Wladimir (1881-?): Interiör med sittande par, signerad Magidey, olja på duk, 70x92 cm

Konst, Måleri

Wladimir Magidey oljemålning

Budhistorik (2 bud)

411841
408269

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.